Konference a catering

Společnost IN CATERING, která provozuje restauraci Tácy na Pankráci, je předním dodavatelem cateringových služeb už od roku 1995. IN CATERING je moderní a dynamická společnost, která jde cestou moderní gastronomie, je kreativní a vždy do připravovaného eventu vloží skvělý nápad a nezapomenutelnou atmosféru. Specializujeme se na přípravu cateringu na společenských i firemních akcích a v repertoáru najdete mnoho zajímavých konceptů, které budou perfektně ladit s každým druhem akce. 

V sousedství Tácy na Pankráci se nachází dva konferenční prostory ideální pro společenské i firemní akce, kde pro vás zajistíme gastronomický zážitek na úrovni. 

KONFERENČNÍ CENTRUM CITY

Přímo v budově Empiria je situováno Konferenční centrum City (KCC). KCC nabízí tři sály s celkovou kapacitou až 480 osob při divadelním sezení.
Pokud byste si přáli kapacitu ještě navýšit, je možné využít také prostory naší samoobslužné restaurace Tácy na Pankráci.

KCC se dočkalo hned několika změn a vylepšení. V sálu Empiria byly renovovány parkety a dále byl instalován nový informační a navigační systém, který lze nyní využívat na akce. Oprav se dočkaly i některé další části centra.

Přímo pro KCC jsme vytvořili nový koncept. Slova, která ho nejlépe vystihují, jsou elegance a jednoduchost, což jsou vlastnosti, které zároveň charakterizují i celý interiér. Podařilo se tak vše harmonicky propojit.

Výhody:

Podrobnější informace na webu Konferenčního centra City

CUBEX CENTRUM PRAHA

V sousední budově Trimaran, která je s budovou Empiria spojena jen krátkou chodbou se nachází nové multifunkční centrum Cubex Centrum Praha. Kubisticky laděné prostory Cubexu jsou díky své unikátnosti a variabilitě interiérů ideální jak pro firemní prezentace, kongresy, konference a školení, tak pro hudební a filmové eventy, plesy, gala večeře a mnoho dalších.

Cubex Centrum Praha nabízí až 8 sekcí, 4 foyer a 2 bary. Hlavní sál s kapacitou 1 000 osob v divadelním uspořádání je dělitelný na tři části a doplňují ho menší sály a salonky do celkové kapacity 1 200 osob.

Architektonické pojetí interiéru odkazuje na český kubismus. Celý prostor vyplňují prvky připomínající tento světově unikátní styl v architektuře. Od prolamovaných ploch na zdech, přes jedinečně koncipované barové a registrační pulty, až po takové detaily jako jsou kubistické prvky ve vybavení cateringu, na míru vyrobené sklenice, chafingy a další dekorace v tomto stylu.

Pokud máte zájem o prohlídku prostor, či rovnou zpracování nabídky, kontaktuje Cubex Centrum Praha na emailu: rezervace@cubexcentrum.cz.